Szczegóły profilu


Profil

Imię:   Katarzyna
Nazwisko:   Żuchowicz-Jabłońska
Firma: Together Coaching


Cinque Terre
O mnie:

Jestem coachem, trener rozwoju osobistego, konsultantem narzędzia diagnozy predyspozycji i kompetencji pracowników online Harrison Assessments, właścicielem firmy Together Coaching.

Coaching stał się moją pasją i nowym kierunkiem w życiu zawodowym w roku 2015 r., kiedy to rozpoczęłam studia podyplomowe z psychologii coachingu biznesowego, dzięki którym po raz pierwszy w swoim życiu, zbudowałam  świadomość siebie, odkryłam swoje naturalne talenty, mocne strony, uwierzyłam w siebie i swoje możliwości. To co wcześniej wydawało się dla mnie niemożliwe, nieosiągalne, teraz jest w moim zasięgu. Zrozumiałam, że jeżeli inni mogą i potrafią, to ja również … a jeżeli ja mogę,  to mogą to również moim klienci.

Swoją ofertę kieruje do właścicieli firm i menedżerów, zainteresowanych rozwojem własnym oraz swoich pracowników. Wykorzystując narzędzie Harrison skutecznie wspieram organizacje w diagnozie potrzeb szkoleniowych i rozwojowych, przyczyniając się do skuteczniejszego zarządzać motywacją i zaangażowaniem pracowników.

Wspieram również osoby rozpoczynające swoją drogę zawodową, jak i osoby pragnące dokonać zmian w tym obszarze. System Harrison umożliwia zbadanie preferencji odnośnie zadań, motywacji, preferencji odnośnie środowiska pracy, zainteresowań i preferencje interpersonalne. Pomaga również w pełni zrozumieć swoje mocne strony, umożliwiając wykorzystanie ich na drodze dalszej kariery.

Podążając za potrzebami rynku pracy specjalizuję się w szkoleniach z zakresu zarządzania i współpracy z młodym pokoleniem oraz z obszaru kompetencji miękkich, takich jak budowanie asertywności i pewności siebie, wyznaczania celów, zarządzania czasem.

Będąc na konferencji coachingowej utkwiło mi głowie jedno zdanie, które powtarzam sobie jako przedsiębiorcy i swoim klientom: „Możesz się nie zmieniać, przetrwanie nie jest obowiązkowe”.

Jeżeli jednak chcesz i potrzebujesz dokonać zmian zapraszam na konsultację. To nic nie kosztuje, a może bardzo wiele zmienić.


Cinque Terre

Kontakt


Imię:   Katarzyna
Nazwisko:   Żuchowicz-Jabłońska
Firma: Together Coaching
Wiek: 43
Telefon: 605 584 195
Email:   kontakt@togethercoaching.pl
Strona WWW: togethercoaching.plCoaching


Telefoniczny coaching: Tak
Coaching przez skype: Tak

Specjalizacja: Biznes Coaching


Język: Polski

Kraj:   Polska
Region:   Pomorskie
Miasto:   Gdańsk