Szczegóły profilu


Profil

Imię:   Barbara
Nazwisko:   Dolata


O mnie:

Mam 16 letnie doświadczenie w przekładaniu myślenia na działanie. Działam jako HR Partner kilku firm, coach pod marką Wiem czego chce, certyfikowny trenerPoints of You®. Moje doświadczanie zawodowe to praca w działach HR PepsiCo., Bank Śląski, Pliva Kraków. Ponad 1000 procesów rekrutacyjnych, outplacement dla blisko 600 osób. Specjalizacja: identyfikacja potencjału rozwojowego (Development Center), doradztwo organizacyjne i personalne, rekrutacja. Prowadzę warsztaty szkoleniowe związane z pracą zespołową, komunikacją.

 

Od 4 lat pracuję również „po drugiej stronie lustra”, z klientem indywidualnym. Pomagam w procesach rekrutacji. Prowadzę konsultacje i autorskie warsztaty w zakresie doradztwa zawodowego: doradztwa kariery oraz rozwoju. 

 

Jestem mentorem dla studentów Biura Zawodowej Promocji Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Wrocławskiego. Współpracuję z Biurem Karier Politechniki Krakowskiej oraz Stowarzyszeniem Most Kobiet. 

 

Jak wygląda praca z metodą Points of You ? 

 

 Doradztwo opiera się na zrozumieniu celów i sposobu myślenia. Niezależnie od wieku, doświadczenia, branży, trudno pójść dalej bez odpowiedzi na pytanie Czego chcę – na czym tak naprawdę mi zależy, co powinienem zrobić, żeby to osiągnąć. Metoda Points of You® jest tu bardzo pomocna. Połączenie obrazu i słowa otwiera ludzi niezależnie od profesji czy dominacji półkul. Mam dobre praktyczne doświadczenia z jej zastosowania w pracy ze specjalistami i studentami wielu branż, z młodzieżą i seniorami. Co ciekawe, zastosowanie metody robi wrażenie. Wiele osób czuje, że w 4 krokach – pauza, poszerzenie, skupienie i działanie – pracowaliśmy bardzo efektywnie.

 

"Okazja tańczy z tymi, którzy są już na parkiecie"  - zapraszam do kontaktu :)

 

 

 


Cinque Terre

Kontakt


Imię:   Barbara
Nazwisko:   Dolata
Wiek: 46
Telefon: 601705289
Email:   barbara.dolata@gmail.com
Strona WWW: www.wiemczegochce.com.plCoaching


Telefoniczny coaching: Tak
Coaching przez skype: Nie

Specjalizacja: Trener


Język: Polski
Drugi język: Angielski

Kraj:   Polska
Region:   Małopolskie
Miasto:   Kraków