Szczegóły profilu


Profil

Imię:   Magdalena
Nazwisko:   Szczepaniak


O mnie:

Absolwentka Filologii Romańskiej, Ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim oraz studiów podyplomowych Life & Business Coaching. Obecnie Starszy Analityk Danych w międzynarodowej korporacji i coach wewnątrz organizacji. Prywatnie pasjonatka kultury francuskiej.

Coaching jest dla mnie sposobem na poszerzenie pola widzenia przez pozbycie się przysłowiowych „klapek na oczach”, eksplorowaniem możliwości, wydobyciem na światło dzienne zasobów, które każdy z nas ma w sobie. Jest magiczną różdżką, która to, co wydaje się niemożliwe przekształca w wyzwania, których chcemy się podjąć.

 


About me:

I graduated at French philology and Economics at Gdańsk University. I also did post-diploma studies of Life & Business Coaching. Currently, working on a position of Senior Data Analyst as well as internal coach in an international company. In private, I am a passionate of the French culture.

I treat coaching as a way of helping people to see a wider image and more possibilities for their personal development. It is a sort of a magic wand that turns the impossible into challenges people want to face.


Cinque Terre

Kontakt


Imię:   Magdalena
Nazwisko:   Szczepaniak
Email:   mag1.szczepaniak@gmail.com


Skype:   magczaja

Zadzwoń przez Skype:

Coaching


Telefoniczny coaching: Tak
Coaching przez skype: Tak

Specjalizacja: Life Coaching


Język: Polski
Drugi język: Angielski

Kraj:   Polska
Region:   Pomorskie
Miasto:   Rumia