Szczegóły profilu


Profil

Imię:   Roman
Nazwisko:   Siedlok


O mnie:

Z coachingiem zetknąłem się na studiach podyplomowych Executive MBA gdzie wspaniały prowadzący zaszczepił we mnie chęć zmiany; ale nie jakiejś tam drobnej zmiany ( zacznę uprawiać sporty, przestanę palić, etc) ale zmiany całego swojego życia , przekierowania go na inne tory,  a wręcz zmiany dotychczasowych wartości.

Minęło parę lat i co?

Jestem dyplomowanym coachem; i w moim odczuciu stałem się całkowicie innym człowiekiem.

Początkowe zaciekawienie przerodziło się w zainteresowanie a następnie pasję- a poprzez ciągły rozwój mogę obecnie robić to co sprawia mi ogromną przyjemność, a jednocześnie jest pomocne moim Klientom.

Moje wieloletnie doświadczenie w kontaktach z Klientami w branży windykacyjnej pozwala mi być wymagającym rozmówcą; a co za tym idzie brak wzajemnej akceptacji i całkowitej szczerości bywają  powodem …….

Nie zawsze będziesz zadowolony ale zawsze będziesz o krok bliżej!

Głównym celem w pracy z klientem jest dla mnie zbudowanie stabilnej, wewnętrznej motywacji, która będzie jego niewyczerpalnym źródłem „paliwa”; odkrycie tego co daje  radość, pozwala być sobą!

Masz zacząć myśleć samodzielnie!!!

Jest to proces dla ludzi , którzy chcą się rozwijać; dobrowolnie, poświęcać swój czas dla odkrywania własnych ( ukrytych) zasobów.

Jeśli choć odrobinę zainteresowało Cię to co napisałem, zapraszam na niezobowiązującą sesję konsultacyjną, podczas której przekonasz się  czym jest sam coaching. Poznasz  mnie osobiście, dowiesz się jak pracuję i wtedy zdecydujesz czy jestem odpowiednim partnerem dla Ciebie w Twoim rozwoju.

Pozdrawiam

Roman Siedlok


Cinque Terre

Kontakt


Imię:   Roman
Nazwisko:   Siedlok
Wiek: 48
Telefon: 794220868
Email:   roman.siedlok@gmail.comCoaching


Telefoniczny coaching: Nie
Coaching przez skype: Nie

Specjalizacja: Coaching Kariery


Język: Polski

Kraj:   Polska
Region:   Śląskie
Miasto:   Żory