Szczegóły profilu


Profil

Imię:   Krzysztof
Nazwisko:   Nowak
Firma: GWPS


O mnie:

Jestem coachem, mediatorem i trenerem.

Odkąd profesjonalnie zająłem się coachingiem czerpię wielką przyjemność z pełnych i partnerskich relacji z klientami. Podczas 15 lat zarządzania firmami zdobyłem doświadczenie w uruchamianiu i prowadzeniu własnych przedsiewzięć. Doświadczyłem bycia przedsiębiorcą wraz z korzyściami i zagrożeniami z tym związanymi.

Łączę życie rodzinne z zawodowym. Prowadzę własną praktykę coachingu i mediacji. Uczę i pomagam osobom zainteresowanym tą dziedziną wejść na rynek. Wspołtworzę i prowadzę renomowwany kurs coachingu Studium Coacha Life w GWPS Szkole Coachingu Moniki Zubrzyckiej-Nowak. 

Klienci, z którymi współpracowałem, cenią sobie rzetelność, otwartość, prawdziwość i humor towarzyszący spotkaniom. Zdobyłem doświadczenie współpracując zarówno z klientami korporacyjnymi, jak i osobami prywatnie poszukującymi wsparcia w realizacji celów. Pomagam ludziom w odkrywaniu własnych strategii i wyłanianiu zachowań, które z jednej strony przeszkadzają im w realizacji zamiarów, a z drugie pozwalają na szybsze osiąganie celów.

Po więcej szczegółow o współpracy i opinii klientów, z którymi miałem zaszczyt i przyjemność pracować, zapraszam na moją stronę www.excellentcoach.eu.


Cinque Terre

Kontakt


Imię:   Krzysztof
Nazwisko:   Nowak
Firma: GWPS
Wiek: 43
Telefon: +48 509 678 872
Email:   krzysztof.michal.nowak@gmail.com
Strona WWW: excellentcoach.eu
Druga strona WWW: www.gwps.pl

Skype:   kawonk

Zadzwoń przez Skype:

Coaching


Telefoniczny coaching: Tak
Coaching przez skype: Tak

Specjalizacja: Life Coaching
Akredytacja:   Izba Coachingu

Język: Polski
Drugi język: Angielski

Kraj:   Polska
Region:   Mazowieckie
Miasto:   Warszawa