Szczegóły profilu


Profil

Imię:   Agnieszka
Nazwisko:   Gaweł


O mnie:

Rozwój osobisty i naprawianie swoich niedostatków, leczenie ran, które przez życie niejednokrotnie hamują nasze działania i dostęp do szczęścia to JEDYNY SKUTECZNY sposób na osiągniecie pełni harmonii i pełni szczęścia. Jedyny skuteczny sposób by nasze talenty, które KAŻDY posiada znalazły swobodny przepływ podczas życiowej przygody bez zbędnych napięć.

Większość mojego dorosłego życia spędziłam na poszukiwaniu tego co chcę robić, kim być zawodowo. Skończyłam studia magisterskie na wydziale Inżynierii Środowiska na Politechnice Koszalińskiej, po czym wyjechałam do Wielkiej Brytanii gdzie wykonywałam skrajnie różne prace – od pracy w pubie, poprzez stanowisko technika w fabryce,  aż po pracę w zawodzie w firmie zajmującej się odnawialnymi źródłami energii. W pewnym momencie zorientowałam się, że mimo iż każda z prac nauczyła mnie czegoś o sobie i ludziach to jednak żadna nie jest moją pasją. Po krótkim zastanowieniu stwierdziłam, że pasją moją jest człowiek i rozwój osobisty i tylko praca z drugim człowiekiem może przynieść mi satysfakcję zawodową której szukam i wtedy zaczęłam pracę jako PA dla osób z uszkodzeniem rdzenia kręgowego w odcinku szyjnym.

Od wielu lat, kierując się moim doświadczeniem i wiedzą, wspieram i zachęcam do rozwoju moich bliskich i ludzi których było dane mi poznać a byli rozwojem zainteresowani. Kilka lat temu studiowałam psychoterapię - chcąc przekuć moje codzienne podejście do człowieka na zawód - jednak mimo wielu benefitów które posiada ta metoda wsparcia, w moim odczuciu czasami jest zbyt mozolna i bolesna a poprawa jakości życia której pragniemy jest często mocno oddalona w czasie od chwili obecnej – jest to wynik moich doświadczeń i obserwacji podczas nauki oraz doświadczeń osób mi znanych. Umiejętności, które nabyłam używałam wśród bliskich jednak nigdy nie zdecydowałam się zostać psychoterapeutą gdyż miałam nadzieję, że istnieje metoda która szybciej pozwala ludziom poprawiać jakość życia na wielu płaszczyznach (oczywiście są przypadki w których psychoterapia jest niezbędna i ani coaching ani żadna inna metoda wsparcia jej zastąpi). W ten właśnie sposób trafiłam na Life Coaching w którym nie powraca się do przeszłości a skupia się na teraz i na przyszłości, wyciągając z przeszłości jedynie zasoby, które mogą pozytywnie wpłynąć na teraz i na przyszłość. Wiedzę i umiejętności pracy z człowiekiem pogłebiałam na wielu szkoleniach i kursach oraz studiach podyplomowych z psychosomatyki i somatopsychologii.

Szczerze wierzę w to, że każdy człowiek jest pełen rozwiązań, talentów, wartości (tzw. zasobów). Wierzę gdyż sama przeszłam długą drogę samorozwoju i widzę jak wiele możliwości było we mnie zawsze, choć ja nie chciałam lub nie mogłam ich zobaczyć. Proces rozwoju i pracy nad sobą jest moją życiową pasją bo widzę jak na przestrzeni lat zmieniałam się i uzyskiwałam coraz większy dostęp do siebie, swoich możliwości i zasobów a co za tym idzie do uczucia szumnie nazywanego szczęściem. I mimo, że praca nad sobą w moim przypadku będzie trwała bo to po prostu to lubię, to wiem, że dzięki niej już teraz mam dostęp do czerpania z życia w pełni oraz do szczęścia i radości z każdej chwili.

 

Jeśli będziesz gotowy/a aby w końcu przekształcić życie w cudowną przygodę pełną odkryć i możliwości ,z przyjemnością zaoferuję Tobie moje wsparcie, wiedzę i doświadczenie.


Cinque Terre

Kontakt


Imię:   Agnieszka
Nazwisko:   Gaweł
Wiek: 36
Telefon: 884167806
Email:   agnieszkagawel.coach@gmail.com
Strona WWW: https://m.facebook.com/agawel.coach/?ref=bookmarkCoaching


Telefoniczny coaching: Nie
Coaching przez skype: Nie

Specjalizacja: Life Coaching


Język: Polski
Drugi język: Angielski

Kraj:   Polska
Region:   Wielkopolskie
Miasto:   Poznań