Szczegóły profilu


Profil

Imię:   Paulina
Nazwisko:   Labes


O mnie:

Paulina Labes - ukończyłam Podyplomowe Studia Coachingu i Mentoringu w Laboratorium Psychoedukacji. Moja metoda pracy w coachingu oparta jest na Co Active Coaching. Podstawowym podejściem w Co active coaching jest założenie, że klient z definicji jest naturalnie twórczy, posiada potrzebne do osiągniecia celu zasoby oraz jest całoscią. Co active coaching dotyczy całego życia klienta. Coach ,,tanczy w chwili" z klientem, pomaga mu osiagnąć życiową równowagę. Od półtora roku zdążyłam być w Gruzji 9 razy, z czego raz zagościłam w niej permanetnie na 3 miesiące. Zakochałam sie w niej i stąd też pomysł na organizację travel coachingów w Gruzji, który sukcesywnie zaczęłam już realizować. Do tej pory pracowałam z klientami indywidualnie, przeprowadzłałam również warsztaty z asertywności oraz zarządzania czasem. 


About me:

LITTLE ABOUT ME. My name is Paulina Labes. I finished the postgraduate studies in the ,, Laboratorium Psychoedukacji" My working method is based on the Co Active Coaching. 
The Co-Active Model balances self-awareness, a keen agility with relationships, and courageous action to create an environment where individuals can be deeply fulfilled, connected to others and successful in what matters most.The “Co” in Co-Active suggests relationship, connection, intimacy and collaboration. Thus, the “Co” in us is curious, listens deeply, hears nuance, holds space for others, intuits and nurtures.The “Active” in Co-Active stands for power, direction, action and manifestation. So, the “Active” in us is courageous, has clarity and conviction, takes charge and achieves goals. So... start to work with me:)


Cinque Terre

Kontakt


Imię:   Paulina
Nazwisko:   Labes
Wiek: 29
Telefon: 660681843
Email:   labespaula@gmail.com
Strona WWW: www.gruzjacoacha.pl
Druga strona WWW: www.co-house.pl

Skype:   paulina.labes3

Zadzwoń przez Skype:

Coaching


Telefoniczny coaching: Tak
Coaching przez skype: Tak

Specjalizacja: Life Coaching
Akredytacja:   w trakcie. Ukończone Podyplomowe Studia Coachingu

Język: Polski
Drugi język: Angielski
Trzeci język: Rosyjski

Kraj:   Polska
Region:   Mazowieckie
Miasto:   Warszawa