Szczegóły profilu


Profil

Imię:   Aneta
Nazwisko:   Kacprzak
Firma: SAMPO


O mnie:

Psycholog, menadżer praktyk, trener biznesu, projektantka gier szkoleniowych.
 
Od ponad 15 lat związana ze sprzedażą i obsługą klienta – najpierw jako zarządzająca zespołem sprzedażowym,
a następnie rekruter, coach i trener - zarówno menadżerów zarządzających zespołami sprzedażowych, jak i samych handlowców.

Absolwentka Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS.
Przez kilkanaście lat  zarządzała pracownikami odpowiedzialnymi za zakupy, sprzedaż i obsługę klienta w międzynarodowych firmach.

 

Specjalizuje się w obszarach związanych z zarządzaniem sprzedażą, sprzedaży i obsługi klienta. Przez większość swojej trenerskiej kariery szkoliła zarówno pierwszą linię, jak i menadżerów zespołów zajmujących się sprzedażą bezpośrednią i telefoniczną (w tym call-center).

W obszarze HR odpowiedzialna była m.in. za rekrutację i szkolenia, projektowanie i prowadzenie systemu ocen pracowniczych, organizację i współprowadzenie Akademii Talentów, planowanie i prowadzenie działań w obszarze employer branding, a także coaching kadry zarządzającej. 

 

Autorka wielu programów szkoleniowych i rozwiązań proceduralnych. Autorka gry szkoleniowej „Rozmowy handlowe: techniki komunikacyjne”, wolontariuszka (w tym pełnienie funkcji Członka Zarządu) na rzecz społeczności trenerów biznesu w ramach Stowarzyszenia Narzędziownia.


Cinque Terre

Kontakt


Imię:   Aneta
Nazwisko:   Kacprzak
Firma: SAMPO
Wiek: 41
Telefon: +48 607 55 99 50
Email:   aneta.kacprzak@sampo.edu.pl
Strona WWW: www.sampo.edu.plCoaching


Telefoniczny coaching: Nie
Coaching przez skype: Nie

Specjalizacja: Trener


Język: Polski
Drugi język: Angielski

Kraj:   Polska
Region:   Mazowieckie
Miasto:   Warszawa