Szczegóły profilu


Profil

Imię:   Zuza
Nazwisko:   Lyczkowska
Firma: Zuza Łyczkowska


O mnie:

 

Coach life, coach kryzysowy jak również trener i ekspert zdrowia.Obecnie kończy studium Coachingu w Instytucie Rozwoju i Komunikacji Ewy Mukoid zakończone akredytacją przez ICF International Coach Federation oraz Coaching Kryzysowy Pure Mind Piotr Łabuz. Ze względu na to że jej pasją jest człowiek i pomoc w przełamywaniu barier, odkrywania potencjału i wychodzenia z kryzysów które kladzie nam życie pod nogi rozpoczęła także Studium Poradnictwa Psychologicznego i Interwencji Kryzysowej I stopnia. Jest wielka pasjonatka zdrowego stylu, podchodzi holistycznie do życia i uważa ze wszystko jest możliwe. Wszystko zależy od nas i zawsze jest czas na zmiany. Ze wzgledu na dość wyboistą i trudną ścieżkę życia ktora przebyła stała sie dzis ukształtowaną kobieta odnajdującą szczęście i satysfakcję w niesieniu pomocy innym. Niesamowity rozwój przyniósł i przynosi jej coaching. Nie ma nic lepszego niż patrzenie na drugą osobę która dzięki własnemu potencjałowi zmaga się z tym co wydawało się nieosiągalne. A jednak. Jest sukces! A dlaczego? Bo jest cel, motywacja i ogromna determinacja w działaniu. Na własnej skórze poczuła jak wiele trudu przynosi zmotywowanie się, wyjście z cienia. Ale udało jej sie i teraz pomaga innym w kryzysach, w odnalezieniu celu życia i spełnienia. Jest pełna wiary i optymizmu. Radość przynosi jej ukazywanie właściwych dróg każdemu kto potrzebuje pomocy bo wystarczy zrobic pierwszy krok - dać sobie szansę.
W ubieg
łym roku dokonała rewolucji. Schudła 12 kg, przeszła na dietę bezglutenową, zaczęła też pracę jako trener personalny i wsparła się wieloma szkoleniami z zakresu dietetyki. Zbudowała siebie i swoją świadomość na nowo. Oprócz tego realizuje się w pisaniu artykułów i bloga. Mocno stawia na rodzinę i miłość. To właśnie ona jest dla niej najważniejsza. Ona i jej córka Tosia bez której nie wyobraża sobie swojego życia. Mimo napiętego grafiku potrafi tak wszystko pogodzić aby znaleźć czas dla każdego ale przede wszystkim też dla siebie!
Wychodzi z za
łożenia że wszystko dzieje się po coś. Każde wydarzenie, osoba którą spotyka daje jej inne spojrzenie na świat. Uważa że tylko trudne i bolesne sytuacje pozwalają nam uwolnić siłę która drzemie gdzieś uśpiona w każdym z nas. Wierzy ze to co robi ma sens. I właśnie to poczucie daje jej ogromna radość


Cinque Terre

Kontakt


Imię:   Zuza
Nazwisko:   Lyczkowska
Firma: Zuza Łyczkowska
Wiek: 32
Telefon: 509344857
Email:   zuza@lyczkowska.pl
Strona WWW: www.lyczkowska.pl


Skype:   zuzalyczkowska

Zadzwoń przez Skype:

Coaching


Telefoniczny coaching: Tak
Coaching przez skype: Tak

Specjalizacja: Coaching Kryzysowy
Akredytacja:   ICF

Język: Polski
Drugi język: Angielski

Kraj:   Polska
Region:   Mazowieckie
Miasto:   warszawa