Szczegóły profilu


Profil

Imię:   Agnieszka
Nazwisko:   Szczepaniak
Firma: terazcoach.pl


O mnie:

Agnieszka Szczepaniak - Zen Coach, terapeuta TSR, praktyk Soul Body Fusion, twórca terazcoach.pl

Jestem certyfikowanym Zen Coachem pracującym w oparciu o kodeks etyczny i standardy International Coach Federation (ICF).

Bycie Coachem to dla mnie ciągła inspiracja do rozwoju, przebywanie w tu i teraz oraz duża radość z osiągnięć osób, z którymi pracuję. To również bycie w zmianie oraz możliwość obserwacji jak w sposób naturalny następuje odblokowanie pokładów wewnętrznej siły i mocy drugiego człowieka, co w konsekwencji ułatwia mu realizację różnorakich celów z płaszczyzny prywatnej i zawodowej.

Od ponad 12 lat działam w biznesie wspierając ludzi i procesy w zakresie sprzedaży, rekrutacji i szkoleń.

Idee biznesowe, które są mi bliskie to przede wszystkim koncepcja pracy na mocnych stronach, która mocno czerpie z wewnętrznych zasobów oraz przekonanie, że to co jest sprzyjające w rozwoju to budowanie takich sytuacji, które biorą pod uwagę potencjał i możliwości ludzi.

Z wykształcenia jestem politologiem. Ukończyłam również Zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim w kierunku Rozwój Potencjału Społecznego Firmy oraz studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Kompetencji Pracowników na Akademii Leona Koźmińskiego.

Obecnie jestem w trakcie II stopnia certyfikacji Zen Coach (Tine Vindeløv, Kåre Landfald) oraz pogłębiającej praktyki łączenia coachingu z pracą z ciałem „Świadomość ciała w zen coachingu” (Hanne Pedersen). Za mną również ciekawy cykl warsztatów z Focusingu (Barbara McGavin) oraz pogłębiający Teacher’s Training dla Zen Coachów z twórcą metody Kåre Landfald. Przede mną natomiast II stopień terapii TSR oraz ciągłe eksplorowanie praktyki 5Rytmów.

Moją pasją są podróże oraz ciągłe doświadczanie życia w każdej jego postaci 😉

Więcej informacji na mój temat znajdziesz tutaj: www.terazcoach.pl oraz na FB: terazcoach.pl


Cinque Terre

Kontakt


Imię:   Agnieszka
Nazwisko:   Szczepaniak
Firma: terazcoach.pl
Telefon: 604 277 728
Email:   kontakt@terazcoach.pl
Strona WWW: www.terazcoach.pl


Skype:   terazcoach.pl

Zadzwoń przez Skype:

Coaching


Telefoniczny coaching: Tak
Coaching przez skype: Tak

Specjalizacja: Life Coaching


Język: Polski
Drugi język: Angielski

Kraj:   Polska
Region:   Mazowieckie
Miasto:   Warszawa