Szczegóły profilu


Profil

Imię:   Agnieszka
Nazwisko:   Ostrowska


O mnie:

 

Wspieram kobiety w odnajdywaniu i wytyczaniu Drogi opartej na pasjach, sensie i marzeniach.

Pracuję z kobiecymi biznesami i organizacjami pozarządowymi nad rozwojem i rozkwitem. Inspiruję i motywuję do podążania przez życie swoją Drogą. Zadaję ważne pytania. Towarzyszę w szukaniu odpowiedzi ukrytych w głębi serca i zakamarkach duszy.

Fascynuje mnie rozwój wszelkich obszarów życia: osobisty, zawodowy, fizyczny, finansowy, mentalny, emocjonalny i duchowy. Kontakt z potrzebami swojej duszy, odczuwanie i identyfikacja uczuć i emocji, słuchanie głosu intuicji, stan Tu i Teraz, empatyczny kontakt z drugim człowiekiem i rozwijanie mocnych stron stanowią fundament mojej pracy.

 

Wykorzystuję metodę COACHING TRANSPERSONALNY. Jej twórca, Jarosław Gibas, autor książki "„Życie. Następny poziom. Coaching transpersonalny” OnePress/Sensus 2015 r. w ten sposób definiuje tę metodę:

 

Termin „coaching transpersonalny” po raz pierwszy został użyty przez sir Johna Whitmore'a, który odkrywszy stworzonego wcześniej przez siebie modelu GROW uznał, że o wiele bardziej skuteczny jest model transpersonalny - mający swe źródła w psychologii transpersonalnej (której jednym z autorów był Abraham Maslow - twórca piramidy potrzeb), a jeszcze wcześniej w psychosyntezie stworzonej przez Assagiolego. 


Coaching transpersonalny to praca z coacheem (klientem) z poziomu transpersonalnego (ponadosobowego) „JA”, które umiejętnie prowadzone przez coacha jest zdolne do zarządzania swoimi osobowościami oraz ich komunikowania - zarówno na osi czasu, osi ról społecznych tworzonych przez coacheego oraz osi zawierającej osobowości o różnym poziomie motywacji, proaktywności i rozumienia celów. To niezwykle skuteczne i precyzyjne narzędzie dające trwały efekt pozytywnej zmiany w kliencie procesu. Co więcej, wielu światowych ekspertów wskazuje, że to właśnie model transpersonalny stanowi przyszłość coachingu. 

Cinque Terre

Kontakt


Imię:   Agnieszka
Nazwisko:   Ostrowska
Wiek: 47
Telefon: 507145119
Drugi telefon: 507145119
Email:   agnieszka@drogakobiet.pl
Strona WWW: drogakobiet.pl


Skype:   Agnieszka.ostrowska27

Zadzwoń przez Skype:

Coaching


Telefoniczny coaching: Tak
Coaching przez skype: Tak

Specjalizacja: Coaching Kariery


Język: Polski
Drugi język: Angielski

Kraj:   Polska
Region:   Mazowieckie
Miasto:   Warszawa