Dzień dobry bardzo :)

Bardzo cieszymy się, że odwiedzasz naszą stronę, ponieważ JESTEŚMY dla CIEBIE.

Poświęć nam 2 minuty na przeczytanie poniżej treści, a dowiesz się jak Admon może Ci pomóc oraz jak chcemy Ci służyć.

Żyjemy w pięknych czasach. Rozwój osobisty dosłownie kwitnie. Z każdej strony docierają do nas cytaty motywujące, sentencje lub stwierdzenia Wielkich Ludzi Sukcesu. Mamy dostęp do szeregu szkoleń, książek oraz specjalistów. Teoretycznie „pełnia szczęścia” i już każdy z nas powinien wieść „życie ze swoich snów”. Zauważyliśmy jednak, że wcale tak się nie dzieje...

Nie wszyscy wiedzą po jaką wiedzę sięgać i jaka może być w danej chwili najbardziej przydatna. Spore grono osób nie wie, gdzie szukać i jak znaleźć odpowiednich specjalistów, którzy swoją wiedzą, wykształceniem oraz doświadczeniem mogą służyć pomocą. Coraz więcej osób mówi, że cytaty i słowa, które kiedyś były inspiracją dzisiaj potrafią irytować. W przestrzeni rozwoju osobistego powstał chaos i tak zrodził się ADMON

Dla Ciebie chcemy uporządkować Świat :)

Pragniemy pomóc Ci w znalezieniu informacji o najnowszych szkoleniach i wydarzeniach w Twojej okolicy. Na stronie głównej znajduje się wygodna wyszukiwarka. Już nie musisz tracić czasu na przeglądanie wszystkich grup na platformach społecznościowych.

Chcemy systematycznie dostarczać Ci wartościową wiedzę. U nas znajdziesz artykuły specjalistów z wybranego przez Ciebie zakresu. W prawej części strony znajdziesz aktualnie polecane książki. W newsletterze wysyłamy podsumowania, aby nic ważnego Ci nie umknęło. Dodatkowo na naszym facebookowym profilu znajdziesz niepowtarzalne inspiracje, wiadomości oraz ciekawostki wyszukiwane przez osoby, które kochają temat rozwoju osobistego. Zapraszamy Cię do dyskutowania oraz współtworzenia społeczności Admon.

Co najważniejsze, chcemy służyć Ci pomocą w znalezieniu najlepszego dla Ciebie Coacha w Polsce. Z nami masz gwarancję bezpieczeństwa, ponieważ do społeczności przyjmujemy tylko i wyłącznie certyfikowanych specjalistów. Ułatwiamy Ci poznanie wybranych osób, dzięki temu w pełnym komforcie podejmujesz decyzję kogo wybierasz do współpracy.

Dodatkowo chcemy zaskakiwać Cię niespodziankami!

Już teraz organizujemy bezpłatne Zaproszenia na wybrane konferencje i szkolenia. Zniżki oraz rabaty w organizacjach partnerskich, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze. Testowe sesje coachingowe z nowo zaangażowanymi specjalistami, czyli znajdziesz się w opiniotwórczym gronie.

Na koniec to, co wszyscy lubią – Prezenty od współpracujących z nami firm, zatem bądźmy w kontakcie. Testuj, sprawdzaj, korzystaj.

Naszą misją jest zrobić wszystko co możliwe, aby poprawić jakość Twojego życia.

Życzymy Ci, aby Twoje marzenia zaczęły się realnie spełniać, a droga rozwoju osobistego była najpiękniejszą przygodą.

Teraz już wiesz, jak chcemy Ci pomagać i w czym możemy służyć.

Jeśli jest coś, co jeszcze możemy poprawić, usprawnić, dostarczyć lub uporządkować napisz do nas na adres admon.kucharczyk@gmail.com

Każda wskazówka jest dla nas bardzo cenna, ponieważ jesteśmy DLA CIEBIE.