Szanowni Państwo,

Cinque Terre

Wiem, że swoją wiedzą oraz doświadczeniem wspieracie wprowadzanie pozytywnych zmian w ludzkim życiu. Wierzę, że Wasza życiowa misja jest w tym świecie iskrą, która pomoże uświadomić i otworzyć wiele umysłów. Wy służycie innym w życiowym rozwoju, ja chcę służyć Wam w obszarze marketingu i tym samym rozwoju Waszych indywidualnych biznesów.

Zamiast „mojej historii” przesyłam 2 linki, które pozwolą Państwu sprawdzić moje zawodowe kompetencje.

Zapraszam Państwa na mój profil LinkedIn, na którym sprawdzicie moje portfolio https://www.linkedin.com/in/beatahodorowiczwiercinska/

Proszę zerknąć również na stronę mojego projektu www.kobiecaakademia.pl, który jest moją wizytówką
i przedstawia styl mojego działania (video, realizacje, publikacje prasowe).

Skoro już wiecie kim jestem :) przejdźmy do konkretów. W najbliższych dniach fanpage Admon rozpocznie swoją „przemianę” i drogę do lepszego jutra. Podjęte działania mają na celu przede wszystkim zbudowanie społeczności Waszych Klientów. Po wprowadzeniu zmian wizerunkowych, zostanie uruchomiony cykl reklam oraz wpisów sponsorowanych. Wszystko po to, aby przygotować grunt pod aktywną promocję Waszych Indywidualnych Marek Osobistych.

Dodatkowo 2 razy w miesiącu otrzymacie ode mnie zestaw informacji oraz wskazówek, które pomogą Wam rozwinąć biznesowe skrzydła. Już w pierwszym materiale zobaczycie, że „mój marketing” zdecydowanie różni się od powszechnie stosowanego. Moją ideą, której skuteczność sprawdza się od lat jest „relacyjność”. W związku z tym, że w Waszym zawodzie właśnie relacje odgrywają kluczową rolę – pasujemy do siebie :)

Na zakończenie życzę Wam oraz sobie owocnej współpracy na niezwykłej platformie Admon.

Z pozdrowieniami

Beata Hodorowicz Wiercińska
Cinque Terre Małgorzata Żukowska od 2011 pomaga coachom zbudować prosperujące praktyki i biznesy coachingowe.
Z potwierdzonym sukcesem – wielu znanych i cenionych coachów na polskim rynku wyszło z jej szkoły. Propagatorka idei, że coaching to nie tylko wzniosła pasja, ale również dochodowy biznes , dzięki któremu coachowie mogą zarabiać, utrzymywać siebie i swoje rodziny i spełniać marzenia.

Krzewicielka wiary w sukces coachów, inspiratorka, motywatorka, jednocześnie mocno osadzona w rzeczywistości i oferująca konkretny, sprawdzony przepis na sukces. A głównymi jego składnikami są wiara w siebie, odpowiednia wiedza biznesowa i solidna praca. Autorka PROSPERUJ JAKO COACH!, programu gruntownie przygotowującego coachów do sukcesu biznesowego na rynku. Twórczyni kursu online WYSTARTUJ JAKO COACH! pomagającego coachom zetknąć się po raz pierwszy z realnymi klientami i zdobyć potrzebne doświadczenie zawodowe. Autorka popularnego bloga Prosperuj jako coach.

Małgorzata rozpoczęła swoją własną praktykę coachingową w 2003 w USA. Tam skończyła studia psychologiczne na Loyola University of Chicago, a później szkołę coachingu International CoachAcademy. Po zdobyciu akredytacji ICF, rozpoczęła działalność jako life coach. Stworzyła autorski program rozwoju LIFE ON MY TERMS.

W USA stworzyła doskonale prosperującą praktykę coachingową, oferującą programy indywidualne, grupowe, warsztaty i teleseminaria. Podczas budowania swojej praktyki korzystała z wielu szkoleń rozwoju biznesu, wypróbowała wiele metod, narzędzi, strategii, wybierając te zweryfikowane przez rezultaty. W 2009, po 25 latach pobytu w USA, re-emigrowała z rodziną do Polski. Na nowym gruncie szybko rozwinęła firmę life coachingową i po niespełna roku cieszyła się pełną praktyką i świetnymi dochodami.

W odpowiedzi na istniejącą potrzebę pomocy polskim coachom w rozwijaniu biznesu i prosperowaniu robiąc to co kochają, stworzyła firmę specjalizującą się dokładnie w tym. Pomaga coachom zbudować doskonale prosperujące i trwałe biznesy, dzięki którym mogą pomóc wielu ludziom i organizacjom, ulepszyć świat i spełnić swoje powołanie.